Μια ιδιαίτερη συνάντηση για επιχειρηματίες και επενδυτές πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 20 Νοεμβρίου 2019, στο Ntoré Gastronomy & Symposia, από το κατάστημα της HellasFin Ηρακλείου.
![inv](/sites/default/files/inline-images/MIX_8400mini_0.jpg)
Την εκδήλωση συντόνιζε ο κ. Γιώργος Λυραντωνάκης, διευθυντής του καταστήματος Κρήτης.
![ΛΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΝΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ HELLASFIN](/sites/default/files/inline-images/MIX_8439.jpg)
Ομιλητές της βραδιάς ήταν ο κ. Πολύκαρπος Πολυχρονίδης, Πρόεδρος & CEO της HellasFin, η κ. Κωνσταντίνα Μακρή, Officer, Client Service Department με την παρουσίαση για τον προγραμματισμό διαχείρισης περιουσίας και επενδυτικών χαρτοφυλακίων, ο κ. Κυριάκος Τσαταλπασίδης, Investment Advisor που αναφέρθηκε στο Μακροοικονομικό Πλαίσιο του Επενδυτικού Χαρτοφυλακίου 2020 και ο Νικόλαο Νικολιδάκη, Head of Portofolio, Management BOD, Member HF SWISS AG, ο οποίος παρουσίασε τις εξελίξεις για τη διαχείριση και τη διαμόρφωση Επενδυτικού Χαρτοφυλακίου 2020.
![ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ CΕΟ HellasFin](/sites/default/files/inline-images/MIX_8369.jpg)
Μετά την ολοκλήρωση των παρουσιάσεων, οι προσκεκλημένοι επιχειρηματίες και επενδυτές συζήτησαν γύρω από τα τρέχοντα ζητήματα του επενδυτικού τομέα στο δείπνο που ακολούθησε.
![staff](/sites/default/files/inline-images/MIX_8490mini.jpg)
Ευχαριστούμε ιδιαίτερα το Ntoré Gastronomy & Symposia για την άψογη φιλοξενία.